Focus Foto

O mnie

Co robię?

Kim jestem?

Cześć, fajnie że tutaj dotarłeś/aś 🙂 Jeśli jesteś tutaj to pewnie chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego o mnie 🙂 

Coś o mnie:

📷 Miłośnik Fotografii: Moją pasją jest fotografowanie. Amatorsko fotografią zajmuje się już od bardzo dawna a profesjonalnie od 2021 roku. Wtedy też kupiłem swój pierwszy poważny aparat i wykonałem swoje pierwsze zlecenia, z których jestem dumny do dzisiaj – ale nie wszystkich 😀  Fotografia dla mnie to nie tylko praca, ale coś, co naprawdę kocham robić.

🖥Gracz: Zdecydowanie to co lubię robić w wolnym czasie to granie w różne gierki. Od takich gier jak Fifa, Diablo czy Assasin po Cities Skylines a nawet Valheim 🙂 Każdy znajdzie coś dla siebie. 

⛰🗻Podróżnik: Poza stacjonarnym spędzaniem czasu lubię chodzić po górach z moim aparatem. Część zdjęć z moich wypadów możecie zobaczyć na moim Instagramie oraz Facebooku i tam Was też zapraszam 🙂 

🏆 Doświadczenie: Zdobyłem  doświadczenia w świecie fotografii, uczestniczyłem w kursach fotografii plenerowych oraz studyjnych. Przez te lata również nabyłem dużego doświadczenia w edycji zdjęć i wykreowałem swój styl edycji zdjęć. Próbkę moich możliwości możecie zobaczyć w Galerii Zdjęć.

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz porozmawiać o sesji, dowiedzieć się więcej albo po prostu poznać mnie lepiej, daj znać. Formularz kontaktowy jest tutaj dla Ciebie, albo śmiało dzwoń pod 570 204 368. Czekam na okazję, by poznać Ciebie i Wasze historie!