Focus Foto

Zdjęcia Ślubne

Miło mi że tu jesteś. Znajdziesz tutaj moje ulubione zdjęcia ślubne oraz z innych okazji, które wykonałem podczas mojej pracy oraz częściowe reportaże ślubów

Wybrane zdjęcia ślubne oraz Sesji

W tej galerii znajdziesz moje ulubione zdjęcia ślubne oraz sesji poślubnych, które dotychczas wykonałem z różnych wesel na których byłem. Galeria ta cały czas jest aktualizowana, więc możesz wpadać co jakiś czas by zobaczyć nowe piękne zdjęcia.

Wybrane galerie zdjęć

Przed wyborem jakiegokolwiek fotografa, bardzo ważne jest sprawdzenie jego wyników pracy – czyli zdjęć ślubnych.

Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia mojej galerii zdjęć. Znajdziesz w niej piękne ujęcia z różnych sesji, które wykonywałem z wielką pasją i zaangażowaniem.

Przeglądając zdjęcia, poczujesz się jakbyś tam był, zobaczysz szczegóły, których nie zauważyłbyś podczas wesela. Zobaczysz całą gamę emocji, które uchwyciłem na obrazie. Każde zdjęcie opowiada swoją historię, a cała galeria to zbiór wspaniałych opowieści o miłości, przyjaźni, radości i emocjach.

W mojej galerii znajdziesz zdjęcia z sesji ślubnych, sesji narzeczeńskich, a także sesji rodzinnych. Każda z nich to osobna historia, którą udało mi się uchwycić w kadrze. Zdjęcia zrobione są z różnych miejsc, w różnych warunkach, z różnymi ludźmi. Jedno jest pewne – każde zdjęcie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Będę systematycznie aktualizował poniższą galerię o nowe, ulubione zdjęcia. Wpadaj do mnie czasem. W galeriach zdjęć ślubnych możesz zostawić komentarz z informacją jakie masz odczucia po ich obejrzeniu. Zachęcam Cię do pozostawienia po sobie śladu. Bardzo mi to pomoże.

Gdzie pracuję jako fotograf ślubny

Zdecydowaną większość zleceń wykonuję na terenie Krakowa oraz Limanowej oraz w okolicach np. Wieliczce, Myślenicach, Nowym Sączu, Zakopanem czy Nowym Targu. Dojazd na śląsk np. do Katowic, Gliwic czy miast na podkarpaciu takich jak Rzeszów, Przemyśl oraz Jarosław, nie stanowi najmniejszego problemu i chętnie zrealizuję dla Was tam reportaż ślubny czy sesję ślubną.

Uwielbiam fotografować na rynku głównym w Krakowie. Ze względu na przepiękną architekturę i niepowtarzalny klimat, natomiast gdy Para Młoda chce odpocząć od miejskiego zgiełku. Świetnym rozwiązaniem jest sesja na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, np. w Parku Ojcowskim na Górze Zborów.

Jeżeli zależy Wam na aby znaleźć fotografa ślubnego na wesele, który zna fajne miejsca na sesję ślubną oraz jest w stanie- w nawet zwykłych miejscach – wykonać zdjęcia, które będą zachwycać po wielu latach małżeństwa, to zachęcam Cię do sprawdzenia mojej oferty ślubnej.

Mieszkasz w okolicy Krakowa lub Limanowej? Chętnie się spotkam, opowiem o mojej pracy jako fotograf ślubny oraz tym co mogę wam zaoferować. Pokażę Wam albumy ze zdjęciami ślubnymi. Liczę na to, że znajdziesz u mnie zdjęcia, które was zachwycą.