Focus Foto

Fotograf ślubny Kraków

Jesteś tutaj ponieważ szukasz fotografa ślubnego w Krakowa? Jeśli tak, to cieszę się że jesteś tutaj. Jestem fotografem ślubnym, który wykonuje reportaże ślubne na terenie krakowa. Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą.

Fotograf ślubny Kraków - jakiego fotografa wybrać

Ilość zdjęć? Jakość zdjęć? Cena? Z polecenia? A może czym fotografuje?

Wybór fotografa ślubnego w Krakowie nie jest prostym zadaniem, które przed Wami stoi. Warto przejrzeć rynek lokalnych fotografów ślubnych np. z Krakowa czy okolic, porównać i ich ceny – sam stałem przed tym wyborem. Aby wybrać tego najlepszego z najlepszych a jednocześnie by nie odmówić sobie np. tortu na weselu 🙂 Czy ważna jest ilość zdjęć? Tak i nie. Czy warto otrzymać 1500 czy 2000 zdjęć, które w rezultacie obejrzymy raz czy może dwa i wybierzemy zaledwie te kilka? Czy ilość jest tak ważna?

Dla mnie ważnym aspektem jest aby za fotografiami ślubnymi, które wykonuję i przekazuję Parze Młodej, szły emocje panujące na uroczystości i jakość zdjęć. Tak aby każde kolejne zdjęcie wywoływało uśmiech na ustach i małą łezkę szczęścia przy wspominaniu tych uchwyconych chwil.

A więc jakość czy cena, cena czy jakość? Moim zdaniem, najważniejszym kryterium są jednak zdjęcia.  Z uwagi na to że to one pozostaną z nami na lata, to zdjęcia od naszego fotografa ślubnego będziemy chcieli pokazać naszej rodzinie i przyjaciołom. To zdjęcia od fotografa ślubnego być może będą zdobiły nasze ściany czy komody i będą z nami przez bardzo długi czas. Niezwykle ważne jest to aby zdjęcia, które otrzymamy, były ponadczasowe, by nie nudziły się nam po krótkim czasie.

Koniecznie proszę zajrzyj do mojej galerii zdjęć, zobacz jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia.

Fotograf Ślubny Kraków - dlaczego ja?

Mieszkam i żyje w Krakowie od dobrych kilku lat. W związku z tym znam tutaj wiele ciekawych i pięknych miejsc, w których wykonałem lub planuję wykonać sesję narzeczeńską czy poślubną – może właśnie Wam 🙂 .

Fotograf ślubny Kraków - jaka cena?

Fotograf ślubny Kraków. Takie zapytanie często trafia do wyszukiwarki Google. W mojej ofercie znajdziecie trzy pakiety, które możecie dopasować do swoich potrzeb. Same pakiety oferty różnią się od siebie, ilością zdjęć oraz dodatkami, takimi jak sesja ślubna w dniu wesela lub w innym dniu, album ze zdjęciami czy pakiet dodatkowych zdjęć po podstawowej obróbce. Czy w pakiecie, który wybraliście czegoś brakuje? Dajcie znać i ustalimy szczegóły by dopasować pakiet do Waszych potrzeb.

A właśnie co do ceny, pełną ofertę z cenami wyślę do Was po wypełnieniu formularza kontaktowego na tej stronie. Kompletną ofertę wyślę do Was do 24 godzin.

Jeśli będziecie mieli pytania to zapraszam do kontaktu lub możemy spotkać się na terenie Krakowa.

Fotograf oferta - Formularz kontaktowy


Mój adres

Myśliwska 61, 30-718 Kraków

Zadzwoń do mnie

Odwiedź mnie na

Fotograf ślubny Kraków (4) - Sylwia i Bartek sesja poślubna

Sesja poślubna w Krakowie i okolicach - 5 przykładów

W dniu swojego ślubu każda para pragnie uwiecznić ten magiczny moment na pięknych fotografiach. Kraków i jego okolice oferują niezliczone malownicze miejsca idealne do sesji poślubnej. Oto pięć uroczych i ciekawych lokalizacji, które z pewnością zachwycą nowożeńców.

Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie

To prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Z malowniczymi dolinami, potokami i lasami to idealne miejsce dla par pragnących uwiecznić swój dzień w naturalnym otoczeniu. Sezonowe zmiany krajobrazu dodadzą sesji świeżości i różnorodności.

Sukiennice, Kraków

Rynek Główny z Sukiennicami to serce miasta, a jego kolorowe kramy i zabytkowe budowle stanowią wyjątkowe tło dla sesji poślubnej. Odczuje się tutaj puls życia miasta, co dodaje zdjęciom dynamiki.

Park Jordana, Kraków

Ten park urządzony w stylu angielskim z romantycznymi stawami, mostami i starodrzewem oferuje urocze zakątki na niezapomniane zdjęcia. Zwłaszcza wczesną wiosną i latem, kiedy kwiaty są w pełni, park staje się prawdziwą oazą kolorów.

Kopalnia Soli, Wieliczka

Niezwykłe wnętrza kopalni soli z komorami, korytarzami i kaplicami to prawdziwe arcydzieło podziemnej architektury. Sesja poślubna w tym miejscu to podróż w głąb ziemi pełna tajemniczych ujęć.

Przełęcz nad Łapszanką

Przełęcz nad Łapszanką to także doskonałe miejsce na sesję o zmierzchu. Zachodzące słońce maluje na niebie różowe, pomarańczowe i fioletowe barwy, tworząc niezwykłą aurę, która doskonale uchwyci magię tego szczególnego dnia

Niech Wasza sesja poślubna w Krakowie i okolicach stanie się niezapomnianym przeżyciem. Uwieczniając każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Nie zapomnijcie skonsultować się z profesjonalnym fotografem, który doskonale zna te rejony i pomoże wam uwiecznić te magiczne chwile na pięknych fotografiach.

Fotograf ślubny Kraków (3) ślub Sylwii i Bartka