Focus Foto

Fotograf ślubny Gdów

Jesteś tutaj ponieważ szukasz fotografa ślubnego z Gdów lub okolic? Jeśli tak, to cieszę się że jesteś tutaj. Jestem fotografem ślubnym, który wykonuje reportaże ślubne na terenie GdOwA. Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą.

Fotograf ślubny Gdów - jakiego fotografa wybrać

Ilość zdjęć? Jakość zdjęć? Cena? Z polecenia? A może czym fotografuje?

Wybór fotografa ślubnego z Gdowa nie jest prostym zadaniem, które przed Wami stoi. Warto przejrzeć rynek lokalnych fotografów ślubnych np. z Gdowa czy okolic, porównać i ich ceny – sam stałem przed tym wyborem. Aby wybrać tego najlepszego z najlepszych a jednocześnie by nie odmówić sobie np. tortu na weselu 🙂 Czy ważna jest ilość zdjęć? Tak i nie. Czy warto otrzymać 1500 czy 2000 zdjęć, które w rezultacie obejrzymy raz czy może dwa i wybierzemy zaledwie te kilka? Czy ilość jest tak ważna?

Dla mnie ważnym aspektem jest aby za fotografiami ślubnymi, które wykonuję i przekazuję Parze Młodej, szły emocje panujące na uroczystości i jakość zdjęć. Tak aby każde kolejne zdjęcie wywoływało uśmiech na ustach i małą łezkę szczęścia przy wspominaniu tych uchwyconych chwil.

A więc jakość czy cena, cena czy jakość? Moim zdaniem, najważniejszym kryterium są jednak zdjęcia.  Z uwagi na to że to one pozostaną z nami na lata, to zdjęcia od naszego fotografa ślubnego będziemy chcieli pokazać naszej rodzinie i przyjaciołom. To zdjęcia od fotografa ślubnego być może będą zdobiły nasze ściany czy komody i będą z nami przez bardzo długi czas. Niezwykle ważne jest to aby zdjęcia, które otrzymamy, były ponadczasowe, by nie nudziły się nam po krótkim czasie.

Koniecznie proszę zajrzyj do mojej galerii zdjęć, zobacz jak mogą wyglądać Wasze zdjęcia.

Fotograf Ślubny Gdów - dlaczego ja?

Mieszkam i żyje w okolicy w Gdowa od dobrych kilku lat. W związku z tym znam tutaj wiele ciekawych i pięknych miejsc, w których wykonałem lub planuję wykonać sesję narzeczeńską czy poślubną – może właśnie Wam 🙂 .

Fotograf oferta - Formularz kontaktowy


Mój adres

Myśliwska 61, 30-718 Kraków

Zadzwoń do mnie

Odwiedź mnie na

Fotograf ślubny Gdów

Sesja poślubna w Gdów i okolicach - 5 przykładów

W dniu swojego ślubu każda para pragnie uwiecznić ten magiczny moment na pięknych fotografiach. Gdów i jego okolice oferują niezliczone malownicze miejsca idealne do sesji poślubnej. Oto pięć uroczych i ciekawych lokalizacji, które z pewnością zachwycą nowożeńców.

Zalew Zakrzówek

Ten zalew to nie tylko miejsce na rekreację, ale także idealne na sesję poślubną. Jego turkusowa woda i klify stanowią nietypowe tło dla romantycznych zdjęć nad wodą.

Zamek Lipowiec

Zamek Lipowiec, usytuowany w dalszej odległości od Gdowa, to idealne miejsce dla par pragnących połączyć romantyzm z historią. Otoczony zielenią i zapierającym dech w piersiach widokiem, zamek tworzy wyjątkowe tło dla sesji poślubnej.

Tatry

Górskie pejzaże Tatr z ich majestatycznymi szczytami, zielonymi łąkami i turkusowymi jeziorami stanowią niezwykłą scenerię dla sesji poślubnej. W tle majestatyczne szczyty dodadzą zdjęciom charakteru i wielkości.

Kopalnia Soli, Wieliczka

Niezwykłe wnętrza kopalni soli z komorami, korytarzami i kaplicami to prawdziwe arcydzieło podziemnej architektury. Sesja poślubna w tym miejscu to podróż w głąb ziemi pełna tajemniczych ujęć.

Przełęcz nad Łapszanką

Przełęcz nad Łapszanką to także doskonałe miejsce na sesję o zmierzchu. Zachodzące słońce maluje na niebie różowe, pomarańczowe i fioletowe barwy, tworząc niezwykłą aurę, która doskonale uchwyci magię tego szczególnego dnia

Niech Wasza sesja poślubna w Gdowa i okolicach stanie się niezapomnianym przeżyciem, uwieczniając każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Nie zapomnijcie skonsultować się z profesjonalnym fotografem, który doskonale zna te rejony i pomoże wam uwiecznić te magiczne chwile na pięknych fotografiach.

Fotograf ślubny Gdów